Kaia Kanepi - motiver.hu

Kislemez ettenheim

salsa single pálya karlsruhe

Ezután ben elnyerte első kislemez-címét Palermóbanés ő lett az első észt játékos is, aki címet nyert. Három bajnokságban hat Grand Slam-negyeddöntőig is eljutott French Open ban és ben, Wimbledon ben és ban, valamint a US Open kislemez ettenheim és benelső észtként teljesítette ezt, és ő lett az első észt, akit rangsoroltak a világ Kanepi számos kislemez ettenheim Észtország leghíresebb és legsikeresebb profi teniszezőjévé tette a történelem során.

Karrier Kaia Kanepi Haapsaluban született. Apja, Jaak ingatlanügynök és édesanyja, Anne házvezetőnő teniszezett. Van még lányuk, Kadri, akik teniszösztöndíjat nyertek az Egyesült Államokban való tanulmányozás céljából, és Karin, egy elkötelezett lovas.

Kaia, aki mindig figyelte szülei és nővérei játékát, már korán felfedezte a tenisz iránti szeretetét. Nyolc évesen kezdett el játszani. Családja mindig is kislemez sindelfingen a professzionális teniszezés iránti vágyát. A Nemzetközi Teniszszövetség ITF junior ranglistáján az első helyen végzett, mielőtt ben profi lett.

Március 17.

Luzgin után a svéd Fredrik Lovén lett kislemez ettenheim edzője, de párkapcsolatuk februárjában megszűnt. Kanepi következő edzője szeptemberéig Pablo Giacopelli volt. Áprilisban elkezdett dolgozni Silver Karjusszal, aki márciusáig volt az edzője. Három kvalifikációs fordulón esett át, kislemez ettenheim megverte Anne KremertNathalie DechytEleni Daniilidou-tFrancesca Schiavone -t és Michaëlla Krajiceket, hogy végül a döntőben játsszon Kim Clijsters ellenakinek három szettben veszített.

A es Australian Openen Kanepi küzdött, de legyőzte a Az Indian Wells-ben az első fordulóban legyőzte a wildcard Kristina Brandita második körben viszont a A floridai Key Biscayne-ben megrendezett Sony Ericsson Openen a második körben megdöbbentette Patty Schnydertmielőtt a következő fordulóban vereséget szenvedett volna a selejtezőtől, Vera Dushevinától. Ez volt a karrierjének harmadik és az év első elődöntője.

Utána a es helyen debütált a es világranglistán. Ezután a A be nem vetett Petra Kvitovát túljutva a negyeddöntőig jutott, ahol a negyedik kiemelt Svetlana Kuznetsova egyenes szettekben legyőzte. Ennek ellenére Kanepi történelmet írt azzal, hogy ő kislemez ettenheim az első észt teniszező, aki bejutott a Grand Slam negyeddöntőjébe. Kanepi közvetlen bejutást kapott Wimbledonbanahol az első körben vereséget szenvedett a hatodik kiemelt Serena Williams ellen. A as nyári olimpián Kanepi bejutott a harmadik fordulóba, legyőzve Flavia Pennettát és Virginie Razzanótmielőtt Li Na-val szemben vesztett volna.

Ezután a szöuli Korea Open elődöntőjébe jutott, ahol a későbbi bajnok és első kiemelt Maria Kirilenko verte meg.

Egyéb[ szerkesztés ] Tacitus római császár : [[Tyana]], [[]] júniusa a [[Római Birodalom]] császára [[]]. Mária burgundi hercegnő : ercegnő lánya. Mária csupán nyolcesztendős, mikor édesanyja [[]].

Legyőzte Lucie ŠafářovátYanina WickmayertAnastasia Pavlyuchenkovát és a nyolcadik kiemelt Aleksandra Wozniakotmielőtt a döntőben három szettben vereséget szenvedett a dán akkori világranglista és az első helyezett Caroline Wozniacki ellen.

Az Észt Sportújságírók Szövetsége Észtország legjobb női sportolójának nevezte ki ban. Az első körben epikus mérkőzést vívott Kimiko Date-vela korábbi világranglista 4. Az Estonia Fed Cup csapatának tagja volt a februárban lejátszott fordulóban.

Maret Ani- val párosítottákaz észt csapat pedig megverte BulgáriátHorvátországot és Fehéroroszországot. Kanepi megnyerte az összes egyes gumi játékot beleértve a győzelmet az akkori világranglistán, Victoria Azarenkán. Új személyes kilométer per órás mph adásrekordot állított fel a tornán, a nők által valaha leggyorsabbak között. A legfelső szintű dubaji bajnokságon a harmadik fordulóba jutott, hogy mérkőzést rendezzen a korábbi világelső, Jelena Jankovićval, akit kislemez ettenheim szettekben győzött le.

Kaia Kanepi

Ő volt a legjobban kiemelt játékos, akit Kanepi addigra legyőzött. Kanepi ezután a nyolcaddöntőben, egyenes szettekben verte Elena Vesninát. Virginie Razzano azonban megtagadta tőle a döntőben való helyet. Kanepi ezután részt vett a Római Mestereken. A harmadik fordulóban legyőzte Patty Schnyderta negyeddöntőben viszont Victoria Azarenkától szenvedett vereséget.

Következő tornája a Madrid Open voltahol a Az első körben azonban visszavonult Lucie Šafářová ellen.

egyetlen párt regensburg

A francia nyílt fordulóban Kanepit a nap első meglepetésében Jaroszlava Švedova legyőzte. Első körös veresége a rangsor eséséhez vezetett, amikor a Ezután a Birmingham-i Aegon Classic- ra kislemez ettenheim, hogy második kiemeltként lépjen fiókom törlése társkereső. Ezután azonban térdsérülése miatt visszavonult.

Kanepi Kanepi a Bastadnál és a Portoroznál elvesztette nyitómeccseit. Rossz formája akkor is folytatódott, amikor az US Open sorozat alatt három egyenes első meccset veszített. Kanepi az első fordulóban Tokióban ismét vereséget szenvedett Changtól. Első körös vereséget szenvedett a pekingi China Openen Serena Williams ellen egy olyan mérkőzésen, ahol több töréspontja volt, mint Serenának, és 5—7, 4—6-os vereséget szenvedett.

Ez volt a Kislemez ettenheim véget vetett veszteségsorozatának a decemberi ITF-dubaji tornán, ahol az első fordulóban egyenes szettekben legyőzte Yuliana Fedakot. Ezután veszített Regina Kulikovától. Kanepi az ASB Classic második fordulójába jutottegyenes szettekben legyőzve a A Hobart International első fordulójában a hetedik kiemelt Zheng Jie-re esett szűk három szettben. Az ausztrál nyílt teniszbajnokságon az év első Grand Slam- versenyén Kanepi az első körben legyőzte Chan Yung-jan-ta második fordulóban azonban a Kanepi ötödik lett a memphisi Cellular South Cup -on.

Wikipédia:Évfordulók kincsestára/’0 és ’5/09-25

A sorsolásnak ugyanabban a felében volt, mint Maria Sharapova. Az első körben legyőzte Arantxa Rus-ta másodikban pedig a korábbi világranglista 7.

Он понимал, что времени у него. Агенты могут появиться в любую минуту. Собрав все силы, Хейл, сильнее обхватив Сьюзан за талию, начал пятясь подниматься по лестнице. Она пыталась цепляться каблуками за ступеньки, чтобы помешать ему, но все было бесполезно. Он был гораздо сильнее, и ему легче было бы подталкивать ее вверх, тем более что площадка подсвечивалась мерцанием мониторов в кабинете Стратмора.

Három szettben az ötödik kiemelt Petra Kvitovára esett a negyeddöntőben. Ennek ellenére Kanepi rangsora a os világra esett vissza, annak a ténynek köszönhető, hogy nem védte meg pontjait az előző év Dubaijától.

Kanepi Acapulcóban bejutott a második fordulóbade kislemez ettenheim élmezőnyt és a címvédőt, Venus Williamset veszítette el. Kanepi a Monterrey Open második fordulójában is a második kiemelt Daniela Hantuchovának esett egyenes szettekben. Kanepi ezután két Premier Mandatory tornán vett részt. Kanepi ranglistája kiesett a top ból ezeken a versenyeken.

Algo? - настаивал бармен.  - Fino.

Ezután Észtországot képviselte a es Fed Kupa világcsoportos rájátszásában Belgium ellen. Első mérkőzésén a Május elején Kanepi tíz sima meccset megnyerve megszerezte pályafutása hetedik és nyolcadik ITF-tornáját.

Kijutott a French Openreahol az első körben legyőzte Pauline Parmentier- t. Három szettre szorította a 4. A címért legyőzte az első helyezett Flavia Pennettát.

A füves pályaszezon kezdetén selejtezőként a negyeddöntőig jutott a birminghami Aegon Classic -on, útközben legyőzte a Az kislemez ettenheim fordulóban Kanepi nagy felháborodást váltott ki, amikor legyőzte a 6. Kanepi ezután elérte második Grand Slam-negyeddöntőjét, amikor a negyedik fordulóban legyőzte Klára Zakopalovát. Wimbledonban elért sikerével Kanepi ranglista a Kanepi legközelebb a Svéd Openen játszott. Az első körben az ötödik helyre esett Arantxa Parra Santonja. A döntőben Kanepi legyőzte az első helyezett, a világranglista Kanepi a Ezután egymás után felzaklatta a Futtatását a francia nyílt bajnok Kislemez ettenheim Schiavone zárta a negyeddöntőbenaki három szettben verte Kanepit.

bonneville nő search

Az év utolsó tornája kislemez ettenheim China Open volt. Az első körben legyőzte a Következő tornája az Australian Open voltahol a Ott az első fordulóban legyőzte Magdaléna Rybárikovátde a második fordulóban Görges Juliára esett. Az elődöntőben az első kiemelt Kim Clijsterst nézte szembeaki ezúttal túl erős Kanepi számára, Kanepi pedig egyenes szettekben veszítette el a mérkőzést. Az első körben búcsút vett, a másodikban pedig legyőzte Gisela Dulkot.

A harmadik fordulóban kikapott a A Sony Ericsson Openen a Kijutott a Brussels Openre, de az első körben Yanina Wickmayer legyőzte. Kanepi gyenge pályás idényt nyújtott. Birminghamben minden nyitó fordulójának mérkőzéseit az első forduló búcsúja után elvesztette a selejtező Arina RodionovaEastbourne-ben a negyedik kiemelt Francesca Schiavone, Wimbledonban pedig Sara Errani. Következésképpen kiesett a legjobb 30 közül.

Az ázsiai hinta alatt jó eredményeket ért el. A Toray Pan Pacific Openen Kanepi a világranglista első helyén álló Caroline Wozniackit verte meg a harmadik fordulóban, és bejutott a negyeddöntőbe, ahol Agnieszka Radwańskától kapott ki.

Február 16.

A China Openen a harmadik fordulóban ismét találkozott Wozniackival, de ezúttal veszített. Kanepi a moszkvai döntőbe jutotthárom szettben vereséget szenvedett Dominika Cibulkovától.

Eljutott egy helsinki ITF esemény elődöntőjébe is. A French Open előtt Kanepi az elődöntőbe jutott a Brüsszeli Openen, ahol elvesztette első kiemelt és későbbi bajnokát, Agnieszka Radwańskát. Negyeddöntős mérkőzésén vereséget szenvedett a második kiemelt kislemez ettenheim a későbbi bajnok, Maria Sharapova.

Kanepi szeptemberben tért vissza sérüléséből, és a Korea Openen versenyzett. Harmadik lett, az idei harmadik döntőbe jutott; a döntőben elbukott az élmezőnyben Caroline Wozniacki ellen. Ezt a veszteséget követően Kanepi a folyamatos sarokproblémák miatt kivonult a China Open-ből.

Az évet a Kanepi áprilisban tért vissza a turnéra, társkereső vélemények 2021 Katowice Open első kiadásában játszott. A hatodik helyen végzett, a második körben vereséget szenvedett Karolína Plíškovától.

Az első körben az első helyezett Roberta Vinci győzte le. Elveszítette negyeddöntős mérkőzését a Első helyezettként a második fordulóban veszített Jovana Jakšićtól. A selejtező Alexandra Panova és a nyolcadik kiemelt Carla Suárez Navarro győzelme után a negyeddöntőig jutott. Negyeddöntőjét elvesztette a harmadik kiemelt Maria Sharapova ellen. E torna után kiesett a legjobb 30 közül. A francia nyílt teniszbajnokságon a A wimbledoni bajnokságon Kanepi az első fordulóban felzaklatta a hetedik kiemelt Jelena Jankovićot.

A Sílvia Soler Espinosa selejtezőjének utolsó fordulójában esett. A negyedik fordulóban kikapott keresés nő 47 első helyezetttől, a kétszeres címvédőtől és a későbbi bajnoktól, Serena Williams-től.

Az első körben Magdaléna Rybáriková legyőzte. Kanepi az évet az A negyeddöntőig jutott, ahol elvesztette a második kiemelt és a döntős Ana Ivanovicot. Az első kislemez ettenheim Svetlana Kuznyecovával lépett szembe. Kuznyecova 4—1-re vezetett az első szettben, mielőtt Kanepi hátsérülése miatt visszavonult volna. Hobart óta első győzelmét aratta, amikor az első kislemez ettenheim legyőzte Françoise Kislemez ettenheim. Ötödik lett, az első fordulóban megverte a selejtező Shahar Pe'ert.

Első helyezettként az első körben Aliaksandra Sasnovich győzte le. A wimbledoni bajnokságon Kanepit az első fordulóban legyőzte a selejtező Hsieh Su-wei. A selejtező második fordulójában elveszítette Magdaléna Rybárikovát.

A harmadik helyen kiemelt és az Engie Open de Biarritz bajnok címvédőjeKanepi az első körben vereséget szenvedett Amra Sadiković selejtezőtől. Ausztriában, a Linz Openen Kanepi a kvalifikáció utolsó fordulójában vereséget szenvedett Aleksandra Krunićtól.

A Kreml-kupán Kanepit a selejtező első fordulójában legyőzte Paula Kania.